Objednávky oftalmologického materiálu:

Generated with Avocode.Group 2478Group 76Path 27Path 28Path 29Path 30 +420 725 426 104

Servis oftalmologických přístrojů:

Generated with Avocode.Group 2478Group 76Path 27Path 28Path 29Path 30 +420 720 991 853

MEDICONTUR CZ s.r.o. VÝHRADNÍM DISTRIBUTOREM TOPCON

Dnem 1.ledna 2021 se stala společnost Medicontur CZ s.r.o. výhradním distributorem přístrojů a autorizovaným servisním střediskem japonského výrobce TOPCON.

Servisní služby zajišťují zkušení technici – pánové Bc. Michal Šenk a Petr Sedlák, kteří mají se servisní činností přístrojů TOPCON opravdu dlouholetou praxi. Kontakty na oba odborníky naleznete v sekci KONTAKTY.

Základní informace o nabízeném portfoliu přístrojů TOPCON, které se neustále mění, naleznete v sekci OFTALMOLOGICKÉ PŘÍSTROJE. Pokud hledáte nábytek či spolehlivé stolky, pak v sekci NÁBYTEK.

Velmi rádi se vám v případě zájmu či dotazu budou věnovat kolegové – Mgr. Gabriela Holá – specialista na OCT, Bc. Karel Mikoláš a Bc. Dominik Mráz. Kontaky jsou uvedeny v sekci KONTAKTY.

Budeme rádi, když nám zachováte přízeň a těšíme se na další úspěšnou spolupráci v roce 2021, do kterého Vám přeji hlavně hodně zdraví.

 

Ing. Miroslava Chládková, jednatelka

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost. Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 90/2021 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat. Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.